aSERVIS

spol. s r. o.

Prodej náhradních dílů k nákladním vozům.

K servisovaným značkám nákladních vozů dodáváme náhradní díly jak formou servisu, tak i formou přímého prodeje. Odpovídající díl dokážeme přesně určit na základě aktuálních katalogů dílů jednotlivých značek. Naši zkušení pracovníci poradí  a případně obratem objednají přesně ty díly, které odpovídají tomu, co zákazník skutečně ke svému vozu potřebuje.

Parkování.

Při nákupu a nakládce mohou návštěvníci parkovat se svými vozy bezprostředně před výdejním skladem, což značně šetří čas a problémy, které by mohly nastat poškozením dílů jejich přenášením či převážením.

Objednávání náhradních dílů.

Pro objednání či poptávku náhradních dílů můžete použít buď náš on-line objednávací/poptávkový  formulář a nebo využít kontakty uvedené v odpovídající sekci našich www stránek.

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.